Výsledky ankety ze Žárovky č. 46

Jana Novotná/ 15 května, 2021/ Aktuality z farnosti Dalečín, Aktuality z farnosti Jimramov, Aktuality z farnosti Sulkovec, Nejnovější příspěvky

Milí farníci, jak jsme slíbili, zde jsou konečné výsledky ankety uveřejněné ve farním časopise Žárovka č. 46 a na webových stránkách. Všem, kteří se ankety aktivně zúčastnili, patří naše upřímné Pán Bůh zaplať.

Grafy_anketa_Zarovka_46_1

Grafy_anketa_Zarovka_46_2

Také děkujeme za podnětné náměty a připomínky, které jste uvedli v odpovědích na otázky č. 9 a 10. Navrhujete věnovat se více např. mládeži, svatým, teologickým otázkám, modlitbě a životu v okolních farnostech. Rádi byste uvítali křížovku, soutěž nebo třeba něco pro nějmenší čtenáře (či ještě nečtenáře). Nápadů bylo ještě více… Je to pro nás inspirativní a budeme hledat cesty, jak vaše přání naplnit.

Věříme, že i nadále zachováte přízeň Žárovce a společně se nám podaří rozsvítit další čísla. Již teď se těšíme na Vaše příspěvky.

Vaše redakční rada.