Sledování bohoslužeb

Josef Bárta/ 15 března, 2020/ Nejnovější příspěvky

Shlédnutí: 169

Bohoslužby lze sledovat na stanici Noe nebo poslouchat na rádiu Proglas. Česká televize bude nově vysílat bohoslužby na programu ČT2. Bližší informace naleznete zde.

Chci vám nabídnout i další možnost ke sledování bohoslužeb. Lze to i prostřednictvím internetu, konkrétně aplikace youtube. Pro ty z vás, kteří vlastníte chytrou televizi, je to o to snazší, že nemusíte zapínat počítač a pustit si přenos přímo na ní.

Tuto možnost nabízí mnoho farností. Přehled všech bohoslužeb najdete na webu mseonline.cz a dalších duchovních aktivit na webu clovekavira.cz. Třeba na webových stránkách farnosti Blansko najdete stránku online přenos, kde se dozvíte kdy se bude vysílat a odkaz, kde můžete bohoslužbu sledovat. Lze to i přímo v aplikaci nebo na webu youtube, kde najdete kanál farnost Blansko. Podobnou možnost nabízí i farnost Jablunkov, farnost Polná, farnost Staré Město, farnost Červený Kostelec a další.

V jiné dny můžete doma uspořádat rodinnou bohoslužbu slova Manuál pro domácí bohoslužbu

Share this Post