Průvodce adventem 2019

Jana Novotná/ 30 listopadu, 2019/ Aktuality z farnosti Dalečín, Aktuality z farnosti Jimramov, Aktuality z farnosti Sulkovec, Nejnovější příspěvky

K užitečnému prožití adventní doby nám může pomoci Průvodce adventem 2019, který každoročně připravuje Pastorační středisko brněnské diecéze. Průvodce ve formě brožurky je k dispozici v kostele a v elektronické podobě je také dostupný všem uživatelům mobilních zařízení s operačním systémem Android. Aplikaci „Průvodce adventem 2019“ lze zdarma stáhnout pomocí služby „Obchod Play“.

K doplnění biblických rozjímání byly letos použity myšlenky těchto autorů: papež František, Daniel Ange, Józef Augustyn, Josef Beránek, biskup Vojtěch Cikrle, John a Stasi Eldredge, sv. Petr Julián Eymard, Bruno Ferrero, Anselm Grün, Fabrice Hadjadj, Ladislav Heryán, Tomáš Kutil, Anthony de Mello, Jan Rybář, Klemens Schaupp, Josef Suchár, Marie Svatošová, Michal Zamkovský.